Aktuality

«  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  »
5. Tour de Sádek
10.06.2013 5. Tour de Sádek
Tak máme za sebou pátý díl letošního seriálu SP. Na start se postavilo ve všech kategoriích celke 170 jezdců a doufám i jeden obrovský fanda cyklistiky a to je slunce. To byla nejkrásnější odměna jak pro závodníky, tak hlavně pro pořadatele, kteří připravili pěkný, dobře zabezpečený závod.
více
4. Memoriál Jana Ferdyna
10.06.2013 4. Memoriál Jana Ferdyna
V neděli 2.6. se na nás usmálo štěstí a v Bohumíně konečně svítilo celý den sluníčko. Start byl rozdělen na 3 skupiny, přičemž kategorie E a žen jely závod na 1 hodinu (stihli 7 okruhů a tedy průměr okolo 35km/h) a všichni ostatní kroužili hodiny dvě.
více
MAXBIKE - sponzor SPAC
04.06.2013 MAXBIKE - sponzor SPAC
Jsme rádi za každého partnera, který poskytne ať už ceny na závody či závěrečné vyhlášení, tak třeba finanční hotovost. A samozřejmě tedy plníme naši část dohody a naše partnery prezentujeme, pokud si to přejí. Jako třeba v následující aktualitě...
více
Financování SPAC
04.06.2013 Financování SPAC
Zdarec členové SPACu. Tak jsem si konečně prošel financování SPAC za poslední dva roky a ve vedení považujeme za správné, abychom Vás s naším hospodařením seznámili.
více
3. O cenu Krnova
20.05.2013 3. O cenu Krnova
Krnovský závod se nesl ve znamení drobných změn, jak co se týče organizace a lehce pozměněné tratě, tak hlavně povrchu vozovky. Ono totiž nově položený koberec přes Láryšov do Krnova byl tím nejlepším balzámem pro naše kola.
více
2. Časovka ArcelorMittal - mistrovství SPAC
14.05.2013 2. Časovka ArcelorMittal - mistrovství SPAC
V neděli pokračoval seriál závodů Slezského poháru časovkou v Nošovicích. I tento třetí ročník nevybočil v mnoha ohledech z předešlých ročníků. Opět byla výborná organizace, technické a personální zabezpečení, ceny do čtvrtého místa, ale i počasí. Sice nebyla taková zima, jako loni, ale déšť a jenom 10°C udělaly svoje...
více
1. Cena Trispolu
01.05.2013 1. Cena Trispolu
Otvírákem sezony slezského poháru 2013 byla tuto sobotu Cena Trispolu v Karlovicích. Necelých 100 závodníků a 12 žáčků a žákyň absolvovalo tento závod v Jeseníkách. V poledne odstartovali kategorie A, B, C, D, M směr Vrbno p. Pradědem, kde udělali otočku na "kruháči" a vraceli se zpět ke Karlovicím, a pak na stoupání na Pustou Rudnou.
více
Pojištění a něco pro pořadatele
29.04.2013 Pojištění a něco pro pořadatele
V historickém vývoji amatérské cyklistiky došlo i k posunu pojištění jednotlivých závodů. Tak, jak byl čím dál víc dostupný kvalitní materiál a amatéři začali trénovat systémově, tak se na závodech začala zvyšovat rychlost. Tím došlo ke zvýšení nebezpečí úrazu nejenom v balíku, ale i vůči divákům, motoristům, majetku atd. Samozřejmě to kladlo vyšší nároky i na pořadatele. Proto se rozhodla SAC ten ...
více
Článek v novinách MF DNES
25.04.2013 Článek v novinách MF DNES
Pro všechny ty, kteří si ráno kupují noviny vyjde, zítra ráno seznam závodů na letošní rok.Chceme tím seznámit i veřejnost, aby se na Vás přišla třeba podívat a nebo se najde ještě někdo, kdo o našem seriálu neví a bude mít chuť si zazávodit.
více
A jedeme!
22.04.2013 A jedeme!
Tak jsme se konečně dočkali!! Nová sezona začíná doslova za několik dní a tak mi dovolte ještě pár technických připomínek. Na Trispolu se budou rozdávat licence.
více
Sponzoři aneb pro každého něco
17.04.2013 Sponzoři aneb pro každého něco
Tak nám za pár dnů vypukne nová sezona, kdy budeme přemítat, kolik závodů objedu, kterých rodinných a společenských akcí se musím zúčastnit a tudíž si musím spočítat, zda mi to vyjde na objetí 14 závodů. A tady vás chceme navnadit dalšími výhodami, které plynou ze zaplacené licence a to jsou SPONZOŘI. I když to ze začátku nevypadalo nadějně, nakonec se podařilo Vojtovi, Tomášovi i mně pár sponzorů ...
více
Mistrovství SAC v MTB v Odolene Vodě
10.04.2013 Mistrovství SAC v MTB v Odolene Vodě
Vedení sdružení amatérských lig (SAC) nám zaslalo propozice na MTB letošní mistrovství ČR. Přinášíme Vám tedy podrobnosti, odkazy na oficiální stránky a samozřejmě propozice.
více
«  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  »