Aktuality » Letošní změny a jízdní řád

zpět

07.03.2017
Určitě vás bude zajímat

Zdarec cyklisti

I když je web téměř celý aktualizovaný, přesto vám chci některé důležité změny sdělit. Věřím, že se prohloubí spolupráce s UNI Atletika Brno a přihlašovaní na závody i tam, kde nebudou čipy bude fungovat. Tomu můžou hodně pomoci i pořadatelé včasným zasláním propozic (min. 3týdny dopředu). V kalendáři je sice uvedeno MR v termínu 22-23.7, ale už teď vím, že pokud se mistrovsví vůbec uskuteční tak v termínu 8 – 9.7. v místě tak, jak loni. Definitivně se bude vědět na konci března.

Apeluji na vás, nenechávejte přihlašování na poslední chvíli!!! Termín ukončení podávání přihlášek za 400Kč je 5.4.207 (450Kč po uzávěrce). Startovní čísla nám bude totiž vyrábět hlavní sponzor Spacu, firma Force, tak nám to nekomplikujte pozdními přihláškami. Firma Force se zavázala podpořit SPAC cenami na závěrečném vyhlášení v celkové hodnotě 27 000Kč, proto oficiální název Slezského poháru bude FORCE – SPAC 2017. Tento název musí být na všech propozicích pořadatelů. Pro Baby SPAC nám opět dodá ceny firma MaxBike.

Jsou vyhlášeny dvě doplňkové soutěže: nejlepší vrchař Pustevny, Javorový, Suchdol, ML 60. Nejlepší časovkář: Bohumín, Stonava, Morávka, Kasárna. Taky dostane pohár absolutní vítěz v počtu získaných bodů napříč kategoriemi a ti co objedou nejvíce závodů SPAC. Koeficient do soutěže týmů je pro všechny kategorie stejný tj. 1,0. Jelikož se parádně rozjel Baby SPAC (letos 11 závodů), museli jsme přistoupit k určité korekci. Do celkového pořadí děcek se budou počítat sice všechny závody, ale dva nejhorší výsledky se škrtají. Tím podpoříme ty děcka, která z různých důvodů nemohou absolvovat celý seriál a tudíž, aby neztratili možnost bojovat o celkové umístění. A jak jste už určitě z kalendáře zjistili Grand Prix Forman bude jako mistrák Baby SPAC.

 

Za celé vedení SPAC vám přeje co nejvíce jarních kilometrů Pavel