Aktuality » SLOVO ŘEDITELE

zpět

26.04.2017

Zdarec!

Tak jsme se konečně všichni dočkali a nová sezona 2017 je těsně přede dveřmi. Jsem rád, že přihlašování na jednotlivé závody se rozjelo v pohodě. Věřím, že to bude takto pokračovat celou sezonu. Vojta G. Martin J. (čipy) a já zkusíme po loňských zkušenostech, kdy jsme si konkretizovali svoje úkoly, zajistit co nejlepší a včasný servis pro členy SPAC. Samozřejmě musíte akceptovat někdy i prodlevy. Děláme to o svém volném čase. Toho je dokladem, že se bohužel nemohu z vážných rodinných důvodů zúčastnit prvního závodu v Karlovicích, kde rozdávám licence a st. čísla. V tomto mne plnohodnotně zastoupí Roman Galatík, pro kterého mám už vše připravené. I na dalším závodě v Bohumíně se jenom dopoledne mihnu.

Do uzávěrky se přihlásilo na 160 cyklistů. Bohužel jako každý rok se našlo i dost těch co na to zapomělo nebo se pozdě rozhodlo. Co bylo těsně po uzávěrce jsme ještě se Simonou doladili, ale ti co se hlásili během  tohoto týdne, budou mít licence až v Krnově. A to jsem velmi rád, že firma Repronis nám maximálně vychází vstříct a mé požadavky je schopna vyřešit i do dvou dnů. Je třeba si uvědomit, že každá licence, každé startovní číslo je vlastně originál, který se musí graficky zpracovat a vyrobit.

U pořadatelů oceňuji, že propozice posílají celkem dobře připravené a pokud najdu nějaké nesrovnalosti, rychle se to daří řešit. Přesto bych velice uvítal, aby i výsledky byly zpracovány nejlépe podle naší šablony, která je ke stažení na webu v okně UŽITEČNÉ.Hlavně nezapomenout na ročníky narození. To nám loni dělalo největší problémy.

Jelikož je letos jenom 17 závodů, (MR je zrušené), bude se do celkového hodnocení dle Soutěžního řádu odst. G1 započítávat 12 nejvyšších bodových zisků.

Parádně se nám rozjel Baby SPAC, takže i zde jsme museli přikročit ke korekci a dva nejhorší výsledky se budou škrtat: soutěžní řád odst. I. Soutěžní řád bych vřele všem doporučil si přečíst a tím předejít zbytečným nejasnostem a nevědomosti. 

Závěrem vám všem přeji za celý výbor co nejlepší výsledky, žádné pády a defekty. No prostě UŽIJME SI TO!!!

Pavel