Aktuality » SPAC má 20 let!!!

zpět

25.10.2017

Zdarec cyklisti.

Málem jsme zapoměli, že letošní ročník je dvacátý a tak i závěrečné vyhlášení dozná určitých změn. Podařilo se zajistit živou kapelu nejen k poslechu, ale i k tanci a proto vemte sebou do Žabně manželky, přítelkyně atd. a tímto se aspoň částečně revanšovat za trápení, které s námi během roku mají. Stoly budou tentokrát po stranách, aby prostředek byl volný. Věřím, že se nám podaří zajistit i další překvapení, které nechceme prozrazovat, aby to vyšlo. Vyhlášení je sice v neděli 3. prosince, ale to nám dobrou náladu, pokud budeme chtít nemůže pokazit a setrváme trochu déle, než bývá zvykem. 

V jednotlivých kategoriích budeme vyhlašovat nejlepší takto: kat. A 6 nejlepších, kat. B 10, kat. C 8, kat. D 10, kat. E 10, kat. F 2, kat. ŽA 3, kat. ŽB 4, kat. M 3. Jsme rádi, že se zvednul počet pravidelně jezdících a tudiž jsme rozšířili počty vyhlášených. Dále budou ve všech kategoriích (mimo F a ženy sloučené) vyhlášeni nejlepší vrchař a časovkář, absolutní vítěz a nejlepší spacáci jenž dojeli všechny závody. A budou vyhlášeny tři nejlepší družstva.

V Baby SPAC víme, jak je nepopulární čtvrté místo a tak i ve všech dětských kategoriích bude čtvrté místo vyhlášené i vzhledem tomu, jak se vyrovnalo zápolení o každý bodík.

Závěrem vás ještě jednou za celé vedení SPAC zvu do Žabně. Příjďte nejen ti co si odnesete nějaký pohár, ale i ostatní, jenž dostanete upomínkovou plaketu SPAC 2017.

Pavel