Aktuality » Sponzoři aneb pro každého něco

zpět

Sponzoři aneb pro každého něco
17.04.2013
Tak nám za pár dnů vypukne nová sezona, kdy budeme přemítat, kolik závodů objedu, kterých rodinných a společenských akcí se musím zúčastnit a tudíž si musím spočítat, zda mi to vyjde na objetí 14 závodů. A tady vás chceme navnadit dalšími výhodami, které plynou ze zaplacené licence a to jsou SPONZOŘI. I když to ze začátku nevypadalo nadějně, nakonec se podařilo Vojtovi, Tomášovi i mně pár sponzorů ...

LAWI - zdarma dodá dresy pro všechny vítěze kategorii mistrovství SPAC i celkové vítěze. To je celkem 24 dresů. Dohodli jsme se ve vedení, že dres bude mít stejný design jako loni, který se nám zdál nejpěknější a takový bychom ho chtěli mít i nadále, aby bylo na první pohled jasné, koho při tréninku potkávám. Vždyť mistr republiky nebo světa taky dostává stále stejný dres. Navíc bychom uvítali, aby tyto dresy byly vidět i při závodech. Kromě loga na našem webu a baneru nepožadují nic. Přesto je chceme na konci sezony oslovit, zda by nepřijeli na závěrečné vyhlášení a dresy předali osobně. Prozradili nám totiž, že museli sponzoring omezit, ale naší ligu chtějí podporovat nadále, a to i přesto, že jsou z Mladé Boleslavi a mají blíž k jiným amatérským ligám.

BAUER – všichni organizátoři, kteří si zakoupí poháry pro vítěze v jejich obchodech, ať v Bašce nebo v Ostravě, mají 20% slevu. Kromě loga na našem webu a baneru nemají další požadavky.

MAXBIKE – věnuje 10 000Kč v cenách na závěrečné vyhlášení a do tomboly. Požaduje logo s proklikem, které už funguje, vlajky v cílovém prostoru a reklamu na banerech. Požadují seznam mejlových adres na co nejvíce členů SP, což chceme řešit poskytnutím adres kapitánů jednotlivých týmů. Myslíme si, že by to pro týmy byl dobrý katalog nabízených komponentů. Dále je možné, že dle dohody na vybraném závodě uvidíte prezentaci kol MAXBIKE.

PAUL LANGE OSTRAVA – dodá ceny pro první tři v každé kategorii na závěrečném vyhlášení. Na přelomu června a července uskuteční promo akci novinek na rok 2014, která je určená pro obchodní partnery, kdy po skončení akce, budou mít možnost majitelé licencí SP si zakoupit zboží ve výprodeji. Netýká se to však novinek, vystavených na promo akci. Nutná je fotografie na průkazce!!! Požadují proklik na stránkách SPAC. Banery , které budou viset v prostoru cíle na blízkém, třeba plotě. Na pěti vybraných závodech budou mít prodejní stánek. Pro letošek to jsou Bělské okruhy, Bohumín, mistrovství SPAC v Suchdole, Paskovský kriťák a Stará Ves – mezi ploty.

BIKEKRAM – obchod v Porubě. Majitel David Král dává na zboží (kola i komponenty) slevu 10% pro držitele licence SP a smluvní ceny na veškerý servis. Nutná fotografie na průkazce!!!  Na  závěrečné vyhlášení dodá poukázky do tomboly na odběr zboží v celkové hodnotě až 2000Kč. Požaduje logo na webu.

POSKI – zhotovitel, majitel i správce webu, vše poskytuje zdarma, což se nám vyplatilo při loňském zavirování stránek. Poskytuje webhosting a domény druhého řádu. Požaduje logo na stránkách, popřípadě baneru.

MF DNES – mediální partner. Po dodání reportáže a výsledku ze závodů je neprodleně zveřejní ve svých novinách. Požaduje logo na stránkách SPAC.

OKD – převede na účet SPAC  10 000Kč do 40 dnů od podpisu smlouvy pro potřeby spojené s pořádáním cyklistických závodů a odměn na závěrečném vyhlášení. Co budou po nás požadovat, se zatím upřesňuje.  Taky je chceme pozvat na závěrečné vyhlášení.

REPRONIS – výrobce startovních čísel a licencí. Nabídnul takovou cenu, že při 150-ti čísel i se jménem a s licencí, by nás to nemělo stát víc jak 2300Kč. Požaduje logo na webu.

Ve vedení jsme přesvědčeni, že ve spolupráci s pořadateli jednotlivých závodů dojde k naplnění požadavků a přání všech sponzorů, kterým není lhostejná úroveň Slezského poháru a SPAC to posune na vyšší úroveň.

 

Pavel  Krchňák