Kalendář

Kola přes hranice!

Sezona 2014 byla spolufinancována z projektu Kola přes hranice!

Datum: Den: Název: Typ: Pořadatel:  
29.04.2017 sobota 1. Cena Karlovic + Baby SPAC silnice Vlastik Mlynář - ACS DRAK Vrbno propozice přihlášení
01.05.2017 pondělí 2. Memoriál Jana Ferdyna hodinovky Tomáš Galuška - Lowell pro Šafrata Team propozice přihlášení
07.05.2017 neděle 3. Okolo Bílovce + Baby SPAC silnice Jaromír Pytel Bagbike propozice přihlášení
13.05.2017 sobota 4. Krnovský kriťák kritérium Petr Sekanina - LOKO Krnov propozice
14.05.2017 neděle 5. Bohumínská časovka + Baby SPAC časovka jednotlivců CK Kolík-Hobby
21.05.2017 neděle 6. O cenu Krnova + Baby SPAC silnice Cyklistika pro všechny Krnov, Otmar Rychta
04.06.2017 neděle 7. Velká cena Frýdku-Místku časovka Bohuslav Švantner
17.06.2017 sobota 8. Cena Continentalu Frenštát p.R. závod do vrchu CK Frenštát p.R. - Roman Galatík
18.06.2017 neděle 9. Tour de Javorový + Baby SPAC závod do vrchu TJ TŽ Třinec - Zdeněk Opěla
01.07.2017 sobota 10. Memoriál Aloise Dohnala silnice Cyklokramo Suchdol n.O. - Tomas Dohnal
08.07.2017 sobota 11. MR S.A.C. ČR časovka - ZRUŠENO !!! časovka ZRUŠENO !!!
09.07.2017 neděle 12. MR S.A.C. ČR silnice - ZRUŠENO !!! silnice ZRUŠENO !!!
05.08.2017 sobota 13. Grand Prix Forman + mistrák Baby SPAC silnice Forman Cycling Team - Ondřej Bezunk
13.08.2017 neděle 14. Stonavská časovka - mistrák SPAC + Baby SPAC časovka Marcel Bában
19.08.2017 sobota 15. Mokrolazecká 60 - mistrák SPAC silnice LK Mokré Lazce - Břetislav Sýkora
26.08.2017 sobota 16. Memoriál Jana Veselého + Baby SPAC kritérium Petr Glogar, Šárka Mokrá
03.09.2017 neděle 17. O cenu města Petřvald + Baby SPAC silnice
10.09.2017 neděle 18. Časovka na Kasárny + Baby SPAC dvojčasovka do vrchu
17.09.2017 neděle 19. Paskovský kriťák + Baby SPAC kritérium Sokol Žabeň - Pavel Krchňák

Kalendář SPAC a silničních závodů na google! Google kalendář

Rozjíždí se také Lašská cyklistická liga.
Jiné závody najdete na webu MSSC
Také na stránkách Cyklo Matera
Zde naleznete závody Jesenického šneka

Další závody:
9.5. Orlová,
13-14.8. 24hod. Lichnov
25.9. do vrchu Pusteven
4.10. Okolo Hukvald