Aktuality » Aktuální info SPAC 2021

zpět

12.02.2021

Zdarec Spacáci.

I když venku řádně mrzne a kola jsou zatím schované, organizace letošního ročníku Slezského poháru se budeme snažit projet tímto způsobem. V soutěžním řádu jsou aktualizované kategorie. Taktéž jsou aktualizovány přihlášky. Kalendář je taky asi kompletní, včetně Junior SPAC. Jediný otazník je trojčasovka na Kasárna. V kalendáři je 15 závodů. Do celkového hodnocení se budou počítat 2/3 tj. 10 závodů.Doplňkové soutěže vrchař, spurtér, časovkář nebudeme vyhlašovat. Jediná vyjímka je absolutní vítěz.

Velký otazník je nad MR SAC. V týdnu jsme měli (vedení SAC) videokonferenci, kde bylo mistrovství hlavní bod. Nikomu z pořadatelů z ostatních lig se do toho moc nechce. Zatím to vypadá tak 50 na 50, že by to uspořádala UAC.

Mistrovství SPAC v časovce jednotlivců se uskuteční 29.5. VC Frýdku - Místku (Morávka). Silnici se uskuteční o týden později 5.6. v rámci závodu Grand Prix Forman.

Závěrečné vyhlášení za rok 2020 je naplánované na 1. května v 16hod. v Žabni v kulturáku. Pokud to nebude možné uvnitř, ale bude moci být venku, uskuteční se na sokolském hřišti. V jakých počtech? To nikdo neví. Budeme upřesňovat operativně.

První květen bude zároveň posledním dnem možnosti se přihlásit do Slezského poháru za 400Kč. Po tomto termínu to bude standartně o 50Kč dražší.   

Věříme, že touha si zazávodit a potkat se soupeři nás neodradí se příhlásit do SPACu i když možná nakonec nevýjde kvůli Covidu-19 vše tak, jak jsme si naplánovali.

Takže sportem proti koronaviru a držte se!!!

Za celý výbor SPAC   Pavel