Aktuality » Konečně snad konečná verze závěrečného vyhlášení

zpět

22.11.2021
Zdarec všem.
Tak nám to vláda ještě více zkomplikovala a prakticky nám znemožnila uspořádat závěrečné vyhlášení v uzavřeném prostoru. Nechceme, ale přesouvat vyhlášení na příští rok, aby to nedopadlo jak letos v létě. Proto máme řešení a provedeme vyhlášení venku. Využijeme zázemí hasičského hřiště v Žabni, kde se na jaře konala časovka. Je zde zastřešené pódium. V objektu občerstvení proběhne schůze pořadatelů a kapitánů ve 14hod. Věříme, že o hodinu později začneme s vyhlášením. Bude to hodně skautské, ale jsme přece zvyklí trénovat na kole i v zimě, tak nás tato situace nerozhází. Bude postaven i stan 6x3m s lavicemi, takže bude možné i pokecat a tak doporučujeme svačinku a termosku s něčím teplým sebou;-). Každý, kdo se chce zúčastnit, už s termínem 27.11. počítá, tak letošní rok opravdu letos uzavřme! Jsme zájmový spolek, takže nebude probíhat nějaká kontrola certifikátů, jak kdyby jsme šli do kina nebo na hokej. Přesto ve vlastním zájmu doporučujeme si provést aspoň samotest, pro ty co nesplňují aktuální nařízení vlády. V lékárně se dá koupit za cca 20Kč. Vše proběhne, jako by to bylo v kulturáku. Takže budeme předávat i účastnické poháry.
Možná si řeknete, proč vyhlášení neproběhlo dříve? V srpnu jsem zjistil, že kulturák je na celý listopad zabukovaný přesuny akcí z jara a v říjnu to nešlo, protože výroba dresů je 6 až 8 týdnů. Výroba  pohárů minimálně 4 týdny. Jejich cca 120. Nakonec mi z obce vyšli vstříc a nabídli mi jediný termín 27.11. protože nahlášená akce, v předstihu věděli, že nebude. 

Nevím, jak dobře fungují tamtamy, ale jeden z hlavních bodů schůzky výboru s pořadateli a kapitány, bude i volba nového ředitele SPAC. Dělám ředitele 10 let a myslím si, že to stačí. Podařilo se mi najít nástupce, který je ochotný štafetu po mně převzít. Je to Pavol Urbaník ze Štramberku. Céčkaři ho určitě dobře znají a ostatní ho viděli na etapáku, kde předával ceny a zajistil sponzora, který věnoval Štramberské uši. Já zůstanu jako člen výboru spolu s Romanem a Tomášem.

  Za celý výbor  Pavel