Aktuality » Registrace do SPACu pro sezonu 2022

zpět

25.02.2022

Ahojte,

spouštíme registraci do SPACu pro sezónu 2022. Jak již bylo avizováno bude to probíhat elektronicky na našem webu

V pravo nad sponzorama je tlačítko "Registrace SPAC 2022". Po kliknutí na tlačítko budete přesměrováni do elektronické přihlášky.


Přihlášku vyplníte a kliknete "Odeslat", tím je přihláška podaná, pak ještě zbývá uhradit poplatek za členství.

Po uhrazení platby a naši kontrole vám přijde na zadaný mail potvrzovací zpráva s přiděleným startovním číslem.


Prostředníctívm startovního čísla a hesla, které zadáte v přihlášce se dostanete do svého účtu na SPACu, kde se budete hlásit na závody v rámci SPACu, krom pár závodů, které jsou v rámci SPAC, ale používají jiný management závodu - Beskyd Tour a časovka na Lysou horu - budou mít vlastní systém příhlášek.


Nově máme "kategorii" kapitán (ve dvou verzích). Kapitán může hromadně ve svém účtu přihlašovat členy svého družstva na závody.


Prosím ty členy SPACu, kteří budou závodit (vyplní přihlášku do kategorie A,B,C .... , zaplatí poplatek) a zároveň budou kapitáni družstev - závodící kapitán, ať se hlásí na můj mail reditel.spac@gmail.com, já jim přidělím kapitánské právo.

Nezávodící kapitáni mají v přihlášce speciální "kategorii" - oni neplatí poplatek členství, protože nezávodí a nevztahuje se na ně pojištění, proto jako rodné číslo zadají 000000/0000.


Poslední důležitá věc, přihlášku vyplnit a zaplatit do 14. 4. - bude to za cenu 600 Kč, po tomto datu to bude za 650 Kč. Proč tento termín? 7. 5. 2022 je první závod a my do 7. 5. potřebujeme zařídit startovní čísla a průkazy / licence a to nějaký týden trvá. Přihlášení bude možné i později, ale nezaručíme od kdy bude nachystáno startovní číslo a průkaz pro později přihlášené. Body do poháru vám budou počítány od potvrzené přihlášky, ale startovní číslo bude chvíli trvat.


Na závěr proprosím o trpělivost, kdyby něco nezafungovalo jak mělo. Test přihlášek proběhl, ale jak víte ne vždy se všechny mouchy ukážou hned. Budeme případné nedostatky opravovat za běhu.


S pozdravem Pavol