Aktuality » Vyjádření organizátoru k trase M.A.D.

zpět

01.06.2021

Zdravím všechny cyklisty,

Před časem jsem nechal dát na web anketu, kde jste měli možnost hlasovat pro trasu, kterou by jste v rámci letošního Memoriálu Aloise Dohnala chtěli jet. Musím konstatovat, že vyhrála od dost hlasů trasa přes Jestřábí a podle toho jsme se také zařídili. Nicméně v době, kdy bylo v podstatě vše vyřízeno přišla zpráva ze správy silnic, že opravu mostu mezi Hl. Životicemi a Suchdolem n. O., kterou měli začít až 20. 6, zahájí již 20. 5. – doteď se tam nic neděje, ale nemůžeme riskovat situaci, že most pár dní před závodem zbourají.

Takže jsme byli nuceni absolvovat nové kolečko povolení na tradiční trasu přes Veselí, kde se také v Odrách opravuje půlka mostu, ale naštěstí v našem směru je jednosměrka, takže je bez problémů průjezdný.

Na závodech jsem slyšel i důvody proč někteří závodníci hlasovali pro trasu přes Jestřábí, a to hlavně kvůli sjezdům. Tak jsem Vás chtěl poprosit, aby jste v nich dávali pozor, protože opravdu se tam, sem tam, nějaká díra po zimě najde. A hlavně tenhle závod se vyhrává spíše v kopcích.???? I přesto doufám, že přijedete v hojném počtu a závod si užijete. A nám do organizace už nikdo nehodí vidle.

 

Za pořadatele
Tomáš Dohnal