Aktuality » Výsledky MČR SAC

zpět

30.07.2022

Ahojte SPACáci,

mistrák SAC je za námi resp. za vámi, kteří jste byli na místě a bojovali o cenné kovy.

Vzhledem na vzdálenost lokality cestovalo na mistrák méně SPACáků jako bylo loni, ale neztratili jste se a ve výsledcích je to vidět a odvezli jste domů 32 medailí (doufám že jsem to správně spočítal) a to hovoří samo za sebe. Gratulujeme všem a věříme že se bude dařit i nadále.

Teď pár slov přímo k výsledkům.

Jelikož SPAC má odlišné rozdělení kategorií jako zbytek tak nám to kazí překlopení výsledků do našich tabulek.Plus jsem se osobně nezúčastnil MČR SAC tak bylo pro mně obtížnější ¨rozklíčovat¨ závody a přerozdělit výsledky.

V závodech kde se jeden na čas je to ještě jasné ale např. v kriťáku to je dosti velký oříšek.

Jak jsem tedy body přerozděloval:

Časovka a závod s hromadním startem jsem v případě přehození nášho člena do jiné kategorie orientoval podla času a zařadil jsem ho podle času do pořadí z pohledu SPACu.

Kritérium - tady je to velmi obtížné protože čas v cíli není až tak důležitý.

Plus se stalo co se stávat nemá že se pár dní před startem změní čas startu a pár lidí tuto informaci nepostřehlo a nestihli start svoji kategorie.Takže ti co nestihli start svoji kategorie a startovali s někým jiným jsem přidělil 50 bodů aby nepotili ¨krev¨ jenom protože je to baví.

Pak je tu nekompatibilita SPAC kategorií s mistrákem, tady jsem lidi přeskládal do SPAC kolonek a s pomocí Oldřiche Míčka - jako účastníka závodu a jakože zpravodaje , jsem to přeskládal tak jak to vidíte v pořadí.

 

Snáď jsem nikomu bodově neublížil a kdyby někomu něco nesedělo dejte vědět.

 

S pozdravem Pavol

 

PS: V čase kdy píšu tuto aktualitu tak Tomáš G. na oprave pořadí pracoval, t.j. nemusí být hned po zveřejnění akutality hotovo  ;-).