Aktuality » Výzva SPAC Strava Segments

zpět

08.04.2020

Ahoj!

Závodní sezóna je zatím pozastavena, to nám ale nebrání si trochu během tréninku a aktivního odpočinku zasoutěžit a motivovat se. Aplikaci Strava určitě nemusím nikomu představovat. Jedná se o největší sociální síť pro sportovce a okrajově tréninkový denník s analýzou zaznamenané jízdy. Pro záznam jízdy stačí cyklocomputer nebo telefon s GPS.

Chtěli bychom po Velikonocích vždy co 2 týdny vybrat několik segmentů (cca. 3) (segment = úsek po vyznačené trase z A do B, v aplikaci vidíte kde je přesně začátek a konec). Výzvou by bylo dané úseky (segmenty) projet v co nejlepším čase. Samozřejmě se do výsledků budou počítat jen časy z jízd v daném období 2 týdnů. Tzn. čas dosažený na daném úseku třeba loni v soutěži neplatí. :-)

Pokud máte jakékoli dotazy nebo nápady, tak pište do diskuze. A hlasujte v anketě, ať máme představu kolik z vás by mělo o tuto formu zábavy během tréninku zájem. :-) Jedná se pouze o zpestření před sezónou a akce se nijak nepočítá do bodování SPAC. Samozřejmě během soutěže platí veškerá pravidla stanovená Vládou ČR, aktuálně tedy jízda sólo, atd.