Aktuality » Zakončení sezóny 2021

zpět

13.12.2021

Ahojte,

jak již víte v sobotu 27.11. 2021 proběhlo zakončení sezóny 2021. Podmínky byli sparťanské, ale věříme že to nebylo na škodu a hlavní je že jsem se potkali a udělali "tečku" za sezónou 2021.

Před samotným vyhlášením proběhla schůze SPACu s kapitáni týmů. Z této schůze vyplynuly některé důležité body:

- jak již Pavel K. ohlásil došlo k hlasování o novém řediteli SPACu a jednohlasně byl zvolen Pavol Urbaník, Pavel Krchňák zůstává jako člen výboru a jako pravá ruka řediteli ;-).

- probrali se některé připomínky k bezpečnosti závodů - budeme zjišťovat další informace a dle toho bude nová aktualita.


- padla připomínka k přihlašování na závody - pracujeme na novém systému jak pro přihlašování do SPACu tak na závody - bude aktualita.

- byla sestavena kostra kalendáře příští sezony - bude v další aktualitě než se promítne do nového kalendáře

Před vyhlášením měl příhovor končící ředitel Pavel Krchňák, slovo odevzdal nově zvolenému řediteli Pavol Urbaník. Pavel Krchňák ještě obeznámil zúčastněné s finančním stavem SPACu a na toto margo obeznámil zúčastněné že pro příští rok budeme muset navýšit poplatek za licenci SPAC na 600 KČ. O bližší analýze rozpočtu SPACu bude zvlášť aktualita.

Pak již přišlo to na co všichni pri teplote kolem nuly čekali.

Vyhlašovalo sa všech 9 kategórií, v každé kategorii jiný počet odměňovaných. Počet vyhlášených v dané kategorii byl závislý hlavně od účasti v sezóně.

Gratulujeme všem na stupních vítězů + všem na rozšířeném podiu a taky všem účastníkům ročníku 2021. Bohužel Covid a nejen Covid nám některé oceňované uvěznil doma. Za některé převzali ceny a poháre zástupci, některé poháre nebyly předány protože nepřišli ani zástupci. Snáď bude příležitost v sezóně.

Děkujeme všem za účast na vyhlášení, podmínky byly hodně jiné, alespoň bude na co vzpomínat, ale teplý čaj a spousta skvělých lidí vykouzlilo v skromných podmínkách příjemnou atmosféru.

Těšíme se na vás v příští sezóně, věříme že bude již bez komplikací a že vyhlášení bude jak jsme zvyklí.

Užijte si advent, za SPAC vám přejeme pohodové svátky a do nového roku 2022 hlavně zdravíčko, kousek štěstíčka a ať se vám daří jak na kole tak i v soukromí.

Za SPAC Pavel a Pavol.