Aktuality » Závěrečné vyhlášení 2020

zpět

25.04.2021

Zdarec všem,

Bohužel ani 1. května nebude moci proběhnout závěrečné vyhlášení za rok 2020. Měl jsem zarezervovaný kulturák, tam to vůbec nepříchází v úvahu. A do poslední chvíle jsem doufal, že to uděláme na hřišti třeba po kategoriích. Scházet se mohou rodiny, ale organizované akce zatím nejsou povoleny a nějakou partyzánštinu dělat nechceme. Proto jsme se dohodli ve vedení SPAC na letní Párty s pivkem a grilovačkou v Žabni na sokolském hřišti, která proběhne v neděli 27. června od 14 h. V sobotu je Beskydský maraton, tak na regeneraci dobrý :-).

Tento návrh jsem konzultoval i mimo vedení a je s ním shoda. Takže vyhlášení provedeme jinak a věříme, že se i více posedí a pokecá. Hlavně si nezapomeňte na kola přidělat blikačky :-O.

Taky upozorňuji, že do konečného termínu přihlášení za člena SPAC zbývá poslední týden. Termín se nemění a je v sobotu 1. května. Přes internet se přihlásilo zatím 55 lidí a já mám doma 40 přihlášek. Což je zatím hodně málo! Loni, kdy se situace výrazně a často měnila, mělo přesto licenci SPAC 145 cyklistů. Letos věříme, že kalendář bude dodržen a epidemická situace se uklidní. Tak vy co váháte, přestaňte vyčkávat a podpořte SPAC v jeho snažení a zaregistrujte se!!!

Za celé vedení SPAC Pavel