Aktuality » Závěrečné vyhlášení 2020

zpět

21.06.2021

Zdarec všem.

Tak konečně to na potřetí vyšlo a můžeme smáznout poslední dluh za rok 2020. A to závěrečné vyhlášení, které proběhne v neděli 27. 6. 2021 v Žabni na sokolském hřišti (je na ulici U Čápů směrem k cyklostezce) ve 14 hodin. Avízoval jsem, že bych chtěl zajistit grilovačku. To se bohužel nepodařilo, protože se s takovými akcemi roztrhl pytel a nepodařilo se mi zajistit kvalitu, která by odpovídala této akci. Tak věřím, že příjde vhod po sobotním maratonu žabeňský gulášek (90 Kč) a pivo nebo kofola zdarma. Samozřejmě bude i něco "lepšího" na zhodnocení první půlky sezony.

Kdo už zapoměl, jak loni dojel a kolik je vyhodnocováno míst, ať klikne na okno UŽITEČNÉ, Ročník 2020, Konečné výsledky a zde vše najde. V kat. A budou vyhlášeni první čtyři. V kat. B prvních pět. V kat. C prvních šest. V kat. D 7, v kat. E 7, v kat. F 9, v kat. ŽA 3, v kat. ŽB 3, v kat. M 3. Vítěz každé kategorie získá i mistrovský dres. V družstvech získají pohár první tři týmy a vítěz i putovní pohár SPAC. Z doplňkových soutěží vyhlašujeme jen absolutního vítěze, kterým je Slezák Josef z FORCE KCK Zlín.

Vyhlášení není určeno jen pro oceňované. Věříme, že vás přijede daleko více nasát tu správnou energii před začínajícími prázdninami.

za vedení SPAC Pavel