Aktuality » Závěrečné vyhlášení, co nového.

zpět

22.10.2021

Zdarec všem.

I když se začíná zhoršovat Covidová situace, tak závěrečné vyhlášení nějakým způsobem proběhne a to nejpozději do konce února. Odměněni za celkové pořadí budou v jednotlivých kategoriích takto: kat. A první 4, B 5, C 5, D 7, E 7, F 9, M 3, ŽA 4, ŽB 3. V Junior SPAC budou ve všech čtyrech kategoriích vyhlášeni první čtyři. Dále budou vyhlášeny první tři týmy. V každé kategorii NEJ vrchař a NEJ časovkář. Taktéž budou oceněni i ti co dokončily všechny závody Slezského poháru. A somezřejmě nesmí chybět pohár Účastník SPAC 2021, kterých nechávám dělat 50ks. Podle toho vidíte, že věřím, že se vyhlášení podaří uskutečnit!! Tímto i apeluji na vás ať sledujete web, aby jste NEprošvihli vyhlašování. Budu se snažit dát vědět v dostačném předstihu (min. 14dní), jak a kdy to proběhne. Zatím stále platí původní termín 27. 11. 2021 od 16-ti hodin v kulturáku v Žabni.

Schůzka pořadatelů a kapitánů bude v každém případě, tj. 27.11.2021 od 14-ti hodin v salónku restaurace Učápů v Žabni. Tu by zrušilo jen drastické omezení pohybu a setkávání.

V okně POŘADÍ jsou konečné výsledky i Junior SPAC, kde se do celkového pořadí dle soutěžního řádu odstavec I škrtají dva nejhorší výsledky. Jinými slovy: jelikož závodů bylo nakonec šest, počítají se čtyry nejlepší výsledky.

Pavel